Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1206439
10084
305
6500
Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×37 cm 1056438
10085
305
14000
Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm 1056371
10086
305
cca 1940 Ék Sándor, Alex Keil (1902-1975): A szovjet legyőzi a náci Németországot. Propganda grafika. Vegyes technika, papír, jelzett, 32x45 cm 1312551
10087
305
5500
Ék Sándor (1902-1975): Memento 4. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm 1647533
10088
305
Fabók Gyula (1942-): 9 db népművészeti rajz vázlata. jelzés nélkül 1595972
10089
305
Fatiguant jelzéssel: Mózes a kőtáblákkal, olaj, papír, szakadással, 50×40 cm 1619778
10090
305
Fejes jelzéssel: Szentendrei utca. Akril, karton, paszpartuban, 32x19 cm 1568754
10091
305
Farsang Sándor (1945-2015): Bűvész Színezett rézkarc, papír, jelzett, 39×33 cm 1556290
10092
305
Farsang Sándor (1945-2015): Vadászat. Szynes rézkarc, papír, jelzett, 45×26 cm 1649582
10093
305
Fehérvári jelzéssel: Falusi út, akvarell, papír, 44×60 cm 1625405
10094
305
Ferenczy jelzéssel: Női akt háttal, pasztell, papír, 43×31 cm 1646398
10095
305
14000
Ferenczy jelzéssel: Szövés. Olaj, karton, 84×56 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft