https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 551

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Alberth Ferenc (1883-1959): Kert részlet. Olaj, karton, jelzett, 34×49 cm
10000.
 

Alberth Ferenc (1883-1959): Kert részlet. Olaj, karton, jelzett, 34×49 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
61.02
EUR
,
72.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Antal jelzéssel: Harmónia, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×37 cm
10001.
 

Antal jelzéssel: Harmónia, tus, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×37 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
37.29
EUR
,
44.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Antal Brigitta (?-):Mediterrán hangulat. Festett üveg, jelzett, keretben, 33×19 cm
10002.
 

Antal Brigitta (?-):Mediterrán hangulat. Festett üveg, jelzett, keretben, 33×19 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
EUR
,
12.00
USD
Ajánlatok száma:
1
Antal Irén (1903-1999): Vízparton, akvarell, papír, jelzett, 31×43 cm
10003.
 

Antal Irén (1903-1999): Vízparton, akvarell, papír, jelzett, 31×43 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
EUR
,
20.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Antal Irén (1903-1999): Sapkás portré, akvarell, papír, jelzett, 45×32 cm
10004.
 

Antal Irén (1903-1999): Sapkás portré, akvarell, papír, jelzett, 45×32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
EUR
,
24.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Antal Tövissi Anna (1986- ): Könyörgés, kollázs, papír, jelzett, üvegezett keretben, 98,5×69,5 cm
10005.
 

Antal Tövissi Anna (1986- ): Könyörgés, kollázs, papír, jelzett, üvegezett keretben, 98,5×69,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
EUR
,
20.00
USD
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés