Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1641436
10012
305
Balla jelzéssel: Séta az erdőbe, Olaj, karton, keretben, 33×45 cm 1518793
10013
305
Balla jelzéssel: Napraforgók. Olaj, farost, keretben, 56×52 cm 1577716
10014
305
Bajor Ágost (1892-1958): Rakpart. Rézkarc, papír, jelzett, 28×22 cm 1642050
10015
305
Baky Albert (1868-1944): Virágok, olaj, karton, 31×21 cm 1647483
10016
305
Balázs jelzéssel: Virágszirmok. Vegyes technika, karton, keretben, 30×40 cm 1551901
10017
305
Balkay jelzéssel: Bohóc, pasztell, papír, 30×21 cm 1647346
10018
305
Banga Ferenc (1947-): Babits Mihály Arany Jánosról. Linómetszet, jelzett, üvegezett keretben, 13x14 cm 1628471
10019
305
Baráth Péter (?-?): Sötét álmok, vegyes technika, papír, jelzett, 38×25 cm 1544082
10020
305
Barcsay Jenő (1900-1988): Tanulmány. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×22 cm 1646753
10021
305
Barcsay jelzéssel: Idős női akt. Szén papír, szakadással, felcsavarva, 70×50 cm 1646556
10022
305
Barcsay jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, 15×60 cm 1641050
10023
305
Batári László (1920-1997): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft