Könyvek: Történelem

Tételek száma: 257

Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. II. köt.: A villafrancai béke után. Bp., 1881, Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 578+(2) p. Aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lapon javított szakadással. Csak a II. kötet!
19447.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kisközlöny a "Rendeleti Közlöny"-höz. A magyar kir. honvédség számára. 1918. évi I. kötet. 1-47. szám egybekötve. Kiadói félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
19448.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

19449.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Oscar Jäger: 1815-1871 Versuch einer Darstellung neuester Geschichte. II. Band: (1848-1863.) Fr[iedrich] Chr[istoph] Schlosser's Weltgeschichte für das Deutsche Volk. XVII. Band. Berlin, 1876, Oswald Seehagen, 570 p. Zweite Ausgabe. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis javítással.
19450.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tolnai Világtörténelme. Az ujkor története I. köt. A felfedezések, a reformáció és az ellenreformáció kora. Szerk.: Mangold Lajos, Horváth Cyril. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
19451.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tolnai Világtörténelme. A legujabb kor I. köt. A francia forradalom és Napoleon kora. Szerk.: Mangold Lajos, Horváth Cyril, Gracza György. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel.
19452.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tolnai Világtörténelme. A legujabb kor II. köt. 1815-1908. A szabadságharcok és a nemzeti újjáébredés kora. Szerk.: Mangold Lajos, Horváth Cyril. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
19453.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Erdély öröksége. I-VI. kötet. Bp.,1993-1994, Akadémiai Kiadó. A Franklines 1941-1942-es kiadás reprint kiadása! Csak hat kötet jelent meg. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19454.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tolnai Világtörténelme. Az ujkor története I. köt.: XIV. Lajos és Nagy Frigyes kora. Szerk.: Mangold Lajos, Horváth Cyril. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19455.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hamann, Brigitte: Erzsébet királyné. ALÁÍRT! Ford.: Kajtár Mária. Tandori Dezső versfordításaival. Bp., 1988, Európa. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19456.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Joachim von Kürenberg: Schratt Katalin, a császárváros regénye. Ford.: ifj. Vajda János. Bp., 1999, Heraldika. Kiadói kartonált papírkötés.
19457.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Naumann, [Friedrich] Frigyes: Középeurópa. Ford.: Kircz Andorné. Bp., 1916, Politzer Zsigmond és Fia (Nyugat-ny.), VIII+284 p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, kijáró elülső szennylappal, a lapok jó állapotban, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.
19458.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft