Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Damó István (1951-): Lét-játék, 2002. Rézkarc, papír, jelzett, 2/13 számozással. 25x17 cm
10230.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Darmó Éva (1980-): Táj. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 40x50 cm
10231.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 2/35 számozással. 35x24 cm (sarkán kis törés)
10232.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10233.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Détári Dettár György (1892-1951): Juhász nyájával, 1929. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 26x50 cm
10234.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

10235.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10236.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Drippey Béla (1879-?): Szénaboglya, 1908. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalá. Fakeretben. 25x35 cm
10237.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Drippey Béla (1879-?): Zöldellő táj, 1908. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 25x35 cm
10238.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Csendélet könyvekkel (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (14/160). Paszpartuban. 30,5x25,5 cm
10239.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Egyiptomi hölgy (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (5/160). 41x24 cm
10240.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Dittrich Márta (1941-): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett Fakeretben, 60×60 cm
10241.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft