Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10073.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10074.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

10075.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 9x15,5 cm / pencil on paper, signed, framed.
10076.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Udvary Pál (1900-1987): Balatonfüred 40 éve. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm
10077.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

10078.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

10079.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

10080.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Zórád Géza (1896-1959): Társaság. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x50 cm
10081.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Arckép, 1938-39 körül. Olaj, vászon, jelzett. Sérült, 43x30 cm
10082.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Andó Mária (1949-): Embertelenítés II., 2006. Litográfia, papír, jelzett, 2/10 számozással. 29x38 cm
10083.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10084.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft