Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3142475
10073
472
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3164062
10074
472
60000
Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2984801
10075
472
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2967120
10076
472
44000
Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 9x15,5 cm / pencil on paper, signed, framed. 3181350
10077
472
50000
Udvary Pál (1900-1987): Balatonfüred 40 éve. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm 3162924
10078
472
44000
Pethő Attila (-): Melankólia. Olaj, applikáció, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 52×22 cm 3148035
10079
472
55000
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Mártélyi Tisza, 1956. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 56). Fakeretben. 48x62 cm 3164001
10080
472
36000
Szimon Jenő (1902-1978): Monte Carlo, 1930-as évek. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Díszes, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 50×67 cm 3124137
10081
472
30000
Zórád Géza (1896-1959): Társaság. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x50 cm 3164386
10082
472
28000
Angyalffy Erzsébet (1861-1940): Arckép, 1938-39 körül. Olaj, vászon, jelzett. Sérült, 43x30 cm 3138451
10083
472
Andó Mária (1949-): Embertelenítés II., 2006. Litográfia, papír, jelzett, 2/10 számozással. 29x38 cm 3182385
10084
472
Ábrahám Rafael (1929-2014): Virágok - kiállítási meghívón. Rézkarc, papír, jelzett. 10x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft