Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3201207
10097
472
36000
Adilov Alim (1963-): Alku. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben. 3201205
10098
472
36000
Adilov Alim (1963-): Hazafelé. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben. 3201185
10099
472
36000
Adilov Alim (1963-): Szőnyegárus. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben. 3198606
10100
472
3200
Ábrahám Rafael (1929-2014): Mátyás király (vadászaton). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán "100 éves a Magyar Vadászok Országos Szövetsége 1881-1981" bélyegzéssel, apró felületi sérülésekkel, 29x39 cm 3198437
10101
472
Artner Margit (1954-): Madarász. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, 14,5×11 cm 3145129
10102
472
Albert Farkas (-): Naplopó, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II/1 számozással. Lapszéli kisebb elszíneződésekkel. 5x20,5 cm 3138448
10103
472
Andó Mária (1949-): Embertelenítés, 2006. Litográfia, papír, jelzett, 3/10 számozással. 29x38 cm 3144299
10104
472
Andó Mária (1949-): Embertelenítés III., 2007. Litográfia, papír, jelzett, 2/7 számozással. 30x39 cm 3173095
10105
472
Ábrahám Rafael (1929-2014): Házak. Fametszet, papír, jelzett.,6x7 cm Üvegezett keretben 3128827
10106
472
Albert Zsuzsa (1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 28x23 cm. 3180559
10107
472
42000
Bicsérdy Lajos (1892-): A pozsonyi vár (Bratislava/Pressburg), 1913. Olaj, vászon, jelezze jobbra lent. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 47,5x60 cm 3138426
10108
472
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/X számozással. 43x30,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft