Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Edvi Illés Panny (1897-1978): Lányportré, 1926. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. Lap alja foltos. 42x37 cm
10254.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10255.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10256.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10257.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

10258.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10259.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10260.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10261.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

10262.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31
17

Élesdy István (1912-1987): Csendes utca. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 23,5×31 cm
10263.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Élesdy István (1912-1987): Budavári részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
10264.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10265.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft