Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3146777
10242
472
24000
Dús László (1941-): Színes foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm 3146769
10243
472
24000
Dús László (1941-): Foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm 3181552
10244
472
Dinnyés Ferenc (1886-1958), kétoldalas rajz: Női portré és férfi portré. vegyes technika, papír, jelzett, kisebb felületi sérüléssel, 25x19 cm 3142973
10245
472
Dobos Lajos (1921-2012): Erdőbelső. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu széle foltos. 29x41 cm. 3135844
10246
472
28000
Dengyel Tibor (1913- ?): Hegyi legelő. Vegyes technika, papír, jjl.: Dengyel T. 943. 22x33,5 cm, keretben, üvegezett, hibátlan. 3135390
10247
472
Domanovszky Endre (1907- 1974): Falurészlet. Akvarell, papír, jjl.: Domanovszky. 18x27,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel. 3161583
10248
472
E. Horváth István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Ház a hegyekben (Erdély v. Felvidék?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×31 cm 3177176
10249
472
3800
Elekfy Jenő (1895-1968): Ősz a Kis-Dunánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm 3080514
10250
472
Emanuel Béla (1879-1976): Csodapásztorok, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Emanuel Béla autográf ajámdékozási soraival. Kartonra kasírozva, karton széle foltos. Proveniencia: a művész hagyatéka. 35×50 cm. 3080496
10251
472
Emanuel Béla (1879-1976): Musica (csecsemő portré), 1968. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kétoldalas mű, hátoldalán arckép tanulmány. 32×50 cm. 3080498
10252
472
Emanuel Béla (1879-1976): Őrangyal, Párizs, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kisebb lapszéli szakadással. 43×32,5 cm. 3080532
10253
472
26000
Emanuel Béla (1879-1976): Christus in Emaus. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 60×50 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft