Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Dús László (1941-): Színes foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm
10242.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Dús László (1941-): Foltok (cím nélkül). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett alumínium keretben, 30×22 cm
10243.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Dinnyés Ferenc (1886-1958), kétoldalas rajz: Női portré és férfi portré. vegyes technika, papír, jelzett, kisebb felületi sérüléssel, 25x19 cm
10244.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Dobos Lajos (1921-2012): Erdőbelső. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Paszpartu széle foltos. 29x41 cm.
10245.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Dengyel Tibor (1913- ?): Hegyi legelő. Vegyes technika, papír, jjl.: Dengyel T. 943. 22x33,5 cm, keretben, üvegezett, hibátlan.
10246.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Domanovszky Endre (1907- 1974): Falurészlet. Akvarell, papír, jjl.: Domanovszky. 18x27,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
10247.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

E. Horváth István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Ház a hegyekben (Erdély v. Felvidék?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×31 cm
10248.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Elekfy Jenő (1895-1968): Ősz a Kis-Dunánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm
10249.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Emanuel Béla (1879-1976): Csodapásztorok, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Emanuel Béla autográf ajámdékozási soraival. Kartonra kasírozva, karton széle foltos. Proveniencia: a művész hagyatéka. 35×50 cm.
10250.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

10251.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10252.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Emanuel Béla (1879-1976): Christus in Emaus. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 60×50 cm.
10253.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft