Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10400.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

10401.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

10402.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Imre István (1918-1983): Este (Szépművészeti Múzeum, Hősök tere, Budapest). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, paszpartu széle kissé foltos, 38,5x29 cm
10403.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Imre István (1918 - 1983): Asztali csendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, paszpartu széle kissé foltos, 38×29 cm
10404.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Járay Sándor (1926- ): Erdei táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 36x27 cm Paszpartu felpúposodott
10405.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Juhász Erika (1926-2018): Kalapos hölgy portréja. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 60x50 cm.
10406.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Jaksa István: Zsidó fiú. Olaj, papír, jelzett a hátoldalon, 1970, 21,5x16 cm, üvegezett kissé sérült keretben.
10407.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Jaksa István (1894-1982): Faglioni-szigetek (Capri). Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Jaksa István autográf feliratával és ajándékozási soraival 1972-ből. paszpartuban, 24x13 cm
10408.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

10409.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10410.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10411.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft