Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

id. Czene Béla (1886-1944 körül): Játszó cicák. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 81x60,5 cm
10218.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Gesztusok (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett. 35x50 cm
10219.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet kompozíció. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 45X65 cm
10220.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet kompozíció. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 43x31 cm
10221.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet kompozíció. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 35x51 cm
10222.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 41x33 cm
10223.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dobroszláv József (1932-2016): Atmoszférikus táj, 1960. Akvarell, karton, jelzett. Paszpartuban, 17x29,5 cm. Rendkívül korai darab az életműből.
10224.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Dobroszláv József (1932-2016): Óbuda, főtér a temlommal. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 34x47 cm
10225.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Dunai Imre (1939-2004): Gépkorszak (karikatúra), 1985. Tus, papír, jelzett, Kiss Dénes költőnek dedikált. Üvegezett fakeretben. 23x32,5 cm
10226.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Dulity Tibor (1935-2005): Őszi határ. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 50x80 cm
10227.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Derkovits Gyula (1894-1934): 5 db grafika. Fametszet, papír, jelzés nélkül, poszthumusz nyomás, 8x9 cm körüli méretekben
10228.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Damó István (1951-): Mese a lét adta játékról, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, 13/24 számozással. 13x13 (x2) cm
10229.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft