Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3004166
10218
472
30000
id. Czene Béla (1886-1944 körül): Játszó cicák. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 81x60,5 cm 3145697
10219
472
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Gesztusok (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett. 35x50 cm 3193513
10220
472
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet kompozíció. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 45X65 cm 3193515
10221
472
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet kompozíció. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 43x31 cm 3193514
10222
472
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet kompozíció. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 35x51 cm 3193516
10223
472
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 41x33 cm 3193478
10224
472
Dobroszláv József (1932-2016): Atmoszférikus táj, 1960. Akvarell, karton, jelzett. Paszpartuban, 17x29,5 cm. Rendkívül korai darab az életműből. 3193535
10225
472
34000
Dobroszláv József (1932-2016): Óbuda, főtér a temlommal. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 34x47 cm 3147942
10226
472
Dunai Imre (1939-2004): Gépkorszak (karikatúra), 1985. Tus, papír, jelzett, Kiss Dénes költőnek dedikált. Üvegezett fakeretben. 23x32,5 cm 3178058
10227
472
15000
Dulity Tibor (1935-2005): Őszi határ. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 50x80 cm 3181533
10228
472
Derkovits Gyula (1894-1934): 5 db grafika. Fametszet, papír, jelzés nélkül, poszthumusz nyomás, 8x9 cm körüli méretekben 3138513
10229
472
Damó István (1951-): Mese a lét adta játékról, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, 13/24 számozással. 13x13 (x2) cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft