Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3201445
10532
472
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): The ewe with the hooked horn. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (II./V.) üvegezett keretben, 38,5x41,5 cm 3200926
10533
472
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Delphoi, 1996. Lavírozott tus, papír, jelzett. 31x51 cm 2903498
10534
472
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Nyerítő ló. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/100). 34x24 cm 2645044
10535
472
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): London, 1937. Ceruza, papír, jelzett, papírra kasírozva, 24,5×30,5 cm 3200483
10536
472
19000
Komáromi-Kacz Endréné (1883-1954): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x40 cm 3198450
10537
472
Kádár Katalin (1951-): Alkony (Balatoni vitorlások). Színes rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 19x10 cm 3195059
10538
472
90000
Patricia Kleyman (1965-): Elegáns hölgy. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 81x65 cm 3195332
10539
472
Kádas István (1941- ): Kecskemét belváros, rézkarc, papír, jelzett, 29×39,5 cm. Foltos 2828561
10540
472
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29×38 cm 3138235
10541
472
Kádár Katalin (1951-): Hasíték. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba/4. számozással, 20x29,5 cm 3133753
10542
472
Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 18/22 számozással. 29x21 cm 3140997
10543
472
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/6 számozással. 19x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft