https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Rác András (1926-2013): "Gyorsabban, erősebben, magasabban" (olimpiai ötkarika). Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 19x30 cm
1
10688.

Rác András (1926-2013): "Gyorsabban, erősebben, magasabban" (olimpiai ötkarika). Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 19x30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm
1
10689.

Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
EUR
,
203,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 66,5x25,5 cm
1
10690.

Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 66,5x25,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Rác András (1926-2013): Katedrális. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 52x26,5 cm
1
10691.

Rác András (1926-2013): Katedrális. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 52x26,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Rác András (1926-2013): Sport. Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Vékony kartonra kasírozva. 28x39 cm
1
10692.

Rác András (1926-2013): Sport. Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Vékony kartonra kasírozva. 28x39 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lányok az ágyban 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
1
10693.

Rippl-Rónai József (1861-1927): Lányok az ágyban 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Női akt. Nyomat, akvarell, ceruza, papír, kartonra kasírozva, jelzett, sérült, 138×84 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
10694.

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Női akt. Nyomat, akvarell, ceruza, papír, kartonra kasírozva, jelzett, sérült, 138×84 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bill Rane (1927-2005): Csendélet, 2003. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x60 cm / Bill Rane (1927-2005), American painter: Still life, 2003. Oil on canvas. Signed lower right. Framed. 70x60 cm
1
10695.

Bill Rane (1927-2005): Csendélet, 2003. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x60 cm / Bill Rane (1927-2005), American painter: Still life, 2003. Oil on canvas. Signed lower right. Framed. 70x60 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Reissmann Károly Miksa (1856-1917): Virágzó táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 30x19,5 cm. Üvegezett fakeretben.
1
10696.

Reissmann Károly Miksa (1856-1917): Virágzó táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 30x19,5 cm. Üvegezett fakeretben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
EUR
,
59,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rác András (1926-2013): Labirintus. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 45×61 cm
1
10697.

Rác András (1926-2013): Labirintus. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 45×61 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 32×28,5 cm
1
10698.

Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 32×28,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 58×46 cm
1
10699.

Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 58×46 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz