Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Reichel Kálmán (1879-1926): Téli, falusi este. Olaj, karton, jelezve balra lent. 29,5x39,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10700.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

10701.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

10702.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

10703.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Romvári János (1953- ): Parádfürdő - Vízmúzeum, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 10/100. 15x16,5 cm
10704.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1914 Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágtanulmány, litográfia, papír, jelzett a litográfián, megjelent a Díszítő Művészet mellékletében, paszpartuban, 20×16 cm
10705.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10706.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10707.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Riez Adalbert Béla (1901-?): Absztrakt kompozíció. Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 50x35 cm
10708.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10709.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10710.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágot szedő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×16,5 cm
10711.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft