Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135640
10664
472
55000
Pleidell János (1915-2007): Tyúkok. Akvarell, tus, papír, jbk.: Pleidell 946. 44x27 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3135910
10665
472
50000
Pituk József (1906-1991): Virágcsendélet almával. Vegyes technika, papír, jjf.: Pituk. 35,5x45,5 cm, keretben, üvegezett, sérült. 3149127
10666
472
5500
Pituk József Viktórián (1906-1991): Lovakra támadó oroszlán. Rézkarc, papír, jelzett, 26×47 cm 3164094
10667
472
Pituk József Viktórián (1906-1991): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 48,5×32,5 cm 2890435
10668
472
Prihoda István (1891-1965): Vidám társaság. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21,5x30,5 cm 3101451
10669
472
36000
Pammer János (1885-?): Balerina. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 80x60 cm 3043235
10670
472
Palicz József (1931-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 55×30 cm 3200816
10671
472
14000
Papp József (-): Soproni Öreg udvar, 1930 körül. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (töredékesen); hátoldalán Műcsarnok Tavaszi kiállítás 1932 kat.sz. 456. cédula, Kiállítva: Nemzeti Szalon, Őszi Tárlat, Budapest, 1931. szeptember (kat. 230. Soproni öreg udvar). Sérült. 60x49,5 cm. Fakeretben. 3199319
10672
472
Puha Péter (1954-): Budapesti panoráma. Nyomat, papír, jelzett a hátoldalán. 10x25 cm. 3070869
10673
472
24000
Stephen Porter (1941-): Cím nélkül, 1968. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. Törésnyomokkal. 73,5x53 cm 3194009
10674
472
Pásztor Gábor (1933-2012): Petőfi és Bem, 1848-1849. Rézkarc, papír, jelzett, 19×30 cm 2697630
10675
472
Pekáry István (1905-1981): Szent István. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft