Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2987217
10206
472
Czibor Ildikó (1969-): Sommerys, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 2987219
10207
472
Czibor Ildikó (1969-): Tappynor, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 2987231
10208
472
Czibor Ildikó (1969-): Orient. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm. 2596578
10209
472
Czibor Ildikó (1969- ): Akusztika, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 3140088
10210
472
30000
Csáti Jónás (-): Verekedő disznók (vaddisznók). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3084938
10211
472
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré (önarckép?), 1992. Tempera, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 28×20,5 cm 3124519
10212
472
4200
Conrád Gyula (1877-1959): Budai Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 18,5×14,5 cm 3061104
10213
472
36000
Cacciola, Enzo (1945 - ): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout 3084937
10214
472
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bohóc, 1993. Tempera, papír, kartonra kasírozva. 30×21 cm 3028052
10215
472
32000
id. Czene Béla (1886-1944 körül): Bűnbánó Magdolna. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben. 100x75 cm 2824658
10216
472
40000
ifj. Czene Béla (1911-1999): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 61x106 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3107217
10217
472
Csonti Zoltán (-): Tanya. Olaj, vászon. Jelzett. 45x57 cm. Dekoratív fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft