Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3160653
10182
472
4200
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Kréta, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 29,5×43 cm 3160777
10183
472
4200
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Olaj, papír, jelezve jobbra középen lent, üvegezett fakeretben. 21×30 cm 3160826
10184
472
Csillag József (1894-1977): Konyhában. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 31×23 cm 3184423
10185
472
Csehi János (1952-1998): Kőműves (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14×10,5 cm. 3184425
10186
472
Csehi János (1952-1998): Lakáskultúra (karikatúra). Tus, ceruza, papír, jelzett. 10×18 cm. 3160843
10187
472
Csulak Elemér (1887-?): (...) fák. Rézkarc, papír. Jelzett Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 15×24 cm 3161940
10188
472
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Nádas. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 42×70 cm 3192600
10189
472
Csehi János (1952-1998): Csavard fel a szőnyeget (karikatúra). Tus, papír, jelzés nélkül. 15,5×9 cm. 3192588
10190
472
Csehi János (1952-1998): Kilátások (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 21×15 cm. 3201260
10191
472
28000
Csáky Lajos (1950-): "Múló idő". Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 50×40 cm 3202601
10192
472
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Vitorlások. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben, 28x37 cm 3199060
10193
472
Csuk Jenő (1887-1927): Szarvasmarhák a nagyerdőben. Szén, papír. Jelzett. 21×25 cm Üvegezett fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft