Festmények és grafikák Tételek száma: 929
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2872977
10170
472
Brankovics Éva (1938-): Csendélet, olaj, karton jelzett keretben 30x38 cm 3139939
10171
472
Bakallár József (1940-2013): Fiókáit etető madár. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban, 19×20,5 cm 3142401
10172
472
80000
Bosznay István (1868-1944): Tavasz, 1921. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Bosznay István autográf feliratával és korabeli kiállítási raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív fakeretben, 43×65 cm 3142981
10173
472
15000
Blahos Rudolf (1917-1986): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm. 3135905
10174
472
22000
Bényi László (1909-2004): Téli utca. Tempera, akvarell, papír, jjl: Bényi László 55 Bényi László. 22x29 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel. 3135922
10175
472
90000
Id. Benedek Jenő (1906-1987): Udvar. Olaj, vászon, jbl.: Benedek. Sérült! 60x80 cm, keretben, jó állapotú. 3135389
10176
472
30000
Bényi László (1909-2004): Bivaly szénás szekérrel. Vegyes technika, papír, jjl.: Bényi. 25,5x23 cm, keretben, üvegezett, hibátlan. 3180086
10177
472
Bordás Ferenc (1911-1982): Virágcsendélet. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 31×23 cm 3136557
10178
472
30000
Bolgár József (1928-1986): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra motívumban: Bolgár J. jelezve balra középen: 1953. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotban, tisztítandó, feszítendő. 3140862
10179
472
Csikós Tibor (1957-): Bohóc ruhái (clown's clothes). Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 24x17,5 cm 3145296
10180
472
70000
Georges Breuil (1904-1997): Konstruktív kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 210/300. 39x32 cm 3164076
10181
472
38000
Roland Coudon (1897-1954), francia festő: Coppet, Franciaország. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft