Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

10170.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Bakallár József (1940-2013): Fiókáit etető madár. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban, 19×20,5 cm
10171.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Bosznay István (1868-1944): Tavasz, 1921. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Bosznay István autográf feliratával és korabeli kiállítási raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív fakeretben, 43×65 cm
10172.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Blahos Rudolf (1917-1986): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm.
10173.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

10174.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

10175.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

10176.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Bordás Ferenc (1911-1982): Virágcsendélet. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 31×23 cm
10177.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Bolgár József (1928-1986): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra motívumban: Bolgár J. jelezve balra középen: 1953. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotban, tisztítandó, feszítendő.
10178.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Csikós Tibor (1957-): Bohóc ruhái (clown's clothes). Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 24x17,5 cm
10179.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10180.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Roland Coudon (1897-1954), francia festő: Coppet, Franciaország. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm.
10181.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft