Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Kolozsváry Endre (1901-?): Vadászkutya elejtett madárral. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
10484.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Kazai Sajó Péter (1909-1994): Fehér paripa (cím nélkül). Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10485.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

10486.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

10487.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Koppány Frigyes (?-?): Formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10488.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

10489.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 18x18 cm
10490.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

10491.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10492.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10493.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

10494.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Koppány Frigyes (?-?): Körkörös kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10495.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft