Festmények és grafikák

Tételek száma: 929

Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/7 számozással. 16,5x24,5 cm
10460.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10461.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kovács Tamás László (1964-): "Lebegés". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XIX/XXI számozással. 20x20 cm
10462.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10463.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Kórusz József (1927-2010): Pecázó fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10464.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

10465.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

10466.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10467.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10468.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

ifj. Keleti Jenő (1943-1999): Hegyoldal télen. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10469.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10470.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Kelemen Tibor (1913-2000): Hisám-palota, Jerikó, 1984. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
10471.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft