Festmények és grafikák

Tételek száma: 275

10146.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1930 11 db Papp jelzéssel ellátott karikatúra. Akvarell, vegyes technika. 22x30 cm
10147.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Pataki József (?-?): Nagybátony - Bányaváros. Fametszet, papír, jelzett, a papír egyik sarkán hajtásnyommal, 20x30 cm.
10148.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Pataki József (?-?): Sziráki Állami Gazdaság. Fametszet, papír, jelzett, 20x30 cm
10149.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1951 Patay Mihály (1910-1956): Munkaverseny a Szolnoki Cukorgyárban. Fametszet, papír, jelzett, számozott (8/10), szakadt, hajtásnyommal, 30x40 cm
10150.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Patkó jelzéssel: Nyári fények. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×35 cm
10151.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Payer Gizi (?-?): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×34 cm
10152.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Pásztor jelzéssel: Vitorlások naplementében. Vegyes technika, karton, apró lepattanásokkal,  52×60 cm
10153.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pescaro jelzéssel: Kút. Olaj, vászon, keretben, 45×73 cm
10154.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Dr Pécsi János (1885-?): Ezüstfenyő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
10155.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Pirhalla Nándor (1884-?): Öltözködő lány akt. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 34×30 cm
10156.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Pleidell jelzéssel: Égen-földön. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×22 cm
10157.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft