Festmények és grafikák

Tételek száma: 275

Mohy jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, 61×75 cm
10134.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Molnár C. Pál (1894-1981): Úton, fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 16×11 cm
10135.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Molnár Gabriella (1940-): Rózsák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×19 cm
10136.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Monostori László (?-):  Memento homo. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×31 cm
10137.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Nagy Ernő (1881-?): Csónak a holdfényben. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
10138.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Nádler jelzéssel: Tanyavilág, olaj, farost, fa keretben, 39×49 cm
10139.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Nemes jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm
10140.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Nemes Tibor (1955-): Tanya. Akvarell, papír, jelzett, 34×49 cm
10141.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Neogrády jelzéssel: Út a tó partján. Gouache, papír, üvegezett keretben, 23×34 cm
10142.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Neogrády jelzéssel: Dombos táj folyóval. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×32 cm
10143.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Portré. Pasztell, papír, 43×30 cm
10144.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10145.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft