Festmények és grafikák

Tételek száma: 275

Fáy Dezső (1888-1954): Fényvivő. Szén, papír, jelzett, gyűrődéssel, 31×23 cm
10062.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Fehér Ilona (1913-1983): Téli reggel. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 20×24 cm
10063.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gallyas Mária (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm
10064.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Gallyas Mária (?-): Virágfantázia. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×18 cm
10065.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Gallyas Mária (?-): Asztali csokor. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm
10066.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Gara Arnold (1882-1929): Illusztráció. Fametszet. papír. Jelzett a dúcon. 14x17 cm
10067.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955):Olvasó. fametszet, papír, jelzett a dúcon 19x15  cm
10068.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gácsi Mihály (1926-1987): A házikó. Színes linó (89/100), papír, jelzett, foltos, 45×60 cm
10069.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10070.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Göndör Ferenc (1885-1954) újságíró politikai karikatúrája 23x30 cm
10071.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gödi Vass István (1941- ): Mátyás-templom, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 48,5×68 cm
10072.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Gulácsy jelzéssel: Női portré, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 29×20 cm
10073.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft