Festmények és grafikák

Tételek száma: 275

10074.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, foltos, 70×70 cm
10075.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Györky jelzéssel: Dombos táj házakkal. Tempera, karton, 49×34 cm
10076.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10077.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hermann Lipót (1884-1972): Fürdőző nők ligetes tóparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, foltos, 29x37 cm.
10078.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hollósy jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 24,5×34 cm
10079.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Horváth jelzéssel: Balerina, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 70×55 cm
10080.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Hantai jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, farost, foltos, 42×53 cm
10081.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

10082.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

10083.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10084.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10085.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft