Festmények és grafikák

Tételek száma: 275

Polgár Ida (1919-2013): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, 30×40 cm
10158.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ivan Puni (1894-1956): Linómetszet. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm
10159.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Radics Mihály (?-?): Romhányi cserépkályhaüzem. Fametszet, papír, jelzett, 20x32 cm
10160.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Rausch jelzéssel: Vérmező 1961. Ceruza, papír, 15×23 cm
10161.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

10162.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rengei László (?-): Füvészkertben tavasszal. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10163.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Reich Károly (1922-1988): Lány galambbal. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos,, d:33 cm
10164.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Révész Imre (1859-1945): Tengerihántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 37×48 cm
10165.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
15

Rippl-Rónai József (1861-1927): Agarak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×24 cm
10166.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Rónai jelzéssel: Asztalnál. Tus, papír, 14×15 cm
10167.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Róna jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, apró hibával,  41×29 cm
10168.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

RT jelzéssel: Áttűnés. Olaj, vászon, 40×30 cm
10169.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft