Festmények és grafikák

Tételek száma: 275

Szabó Lajos (1927-1995): Házak dombok között. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10182.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Szalay jelzéssel: Portrék ( 2db). Tus, papír, 29×21 cm
10183.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szalay jelzéssel: Kalapos ember. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17,5 cm
10184.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szántó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, foltos, 60×50 cm
10185.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 18×10 cm
10186.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20

Szász jelzéssel: Arc. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 18×10 cm
10187.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20

Szász Endre (1926-2003) Illusztráció (kalapos férfi). Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben.26×16 cm
10188.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10189.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Szeift Béla (1944-2012): Féregűzés, vegyes technika, papír, 30×42 cm
10190.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Szeift Béla (1944-2012):Vidám férgek, vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm
10191.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szeift Béla (1944-2012): Esőfelhők, vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm
10192.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szeift Béla (1944-2012): Baci olimpia. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 20×28 cm
10193.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft