Festmények és grafikák

Tételek száma: 275

Váci András (1928-1989): Salgótarjáni hengermű. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm
10218.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vertel József (1922-1993): Dömös 1980. Rézkarc, papír, jelzett, 6×16,5 cm
10219.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wiettinghoff Evald (1826-1882): Katona portré. Ceruza, papír, jelzéssel a paszpartu alatt, paszpartuban, 40×28 cm
10220.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Wittman Rezső (Gatto Nero)  (1889-1972) : Férfi portré, karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, 27×22 cm
10221.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Würtz Ádám (1927-1994): Lenin a nagy októberi szocialista forradalom. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10222.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Zala Tibor (1920-2004): Napsütötte tornyok. Rézkarc, papír jelzett, 38×28,5 cm
10223.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Zala Tibor (1920-2004): Badacsony 1981. Rézkarc, Jelzett, sorszámozott, művészpéldány. EA V/XIV. 21x31 cm
10224.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Zádor István (1882-1963):Aratás után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm
10225.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zágoni Szabó Lea (1900-1992): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, 21×21 cm
10226.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ziffer jelzéssel: A mester alkotás közben, olaj, farost, 68×83 cm
10228.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10229.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Zórád jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
10230.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft