Festmények és grafikák

Tételek száma: 275

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38,5×26,5 cm
10256.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×27,5 cm
10257.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38,5×29 cm
10258.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Csónak a naplementében. Olaj, karton, fa keretben, 11×16 cm
10259.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jelzés nélkül: Vietnámi lány. Tus, selyem, üvegezett keretben, 35×23 cm
10260.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Itatónál, olaj, farost, 36×45 cm
10261.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Purgatórium. Akvarell, papír, 25×30 cm
10262.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10263.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

10264.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Jelzés nélkül: Kőérberek. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm
10265.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Gördülőcsapágygyár. Rézkarc, papír, szakadt papírral, 20x29 cm
10266.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Jelzés nélkül: Hegyi házak. Olaj, karton, keretben, 8×11 cm
10267.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft