Festmények és grafikák / Paintings and graphics Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
232723
99
Ádám Izabella szignált szitanyomat 32x35cm 232784
10001
99
Bayros, von Franz (1866 - 1924): Ex libris 12x14 cm 232756
10002
99
Bordás Ferenc (1911 - 1982): szignált fametszet 12x17 cm 232798
10003
99
Cs. Németh Miklós (1934-): Országháza, olaj, karton, szignált 100x70 cm 232793
10004
99
Cs. Németh Miklós (1934-): Tavaszi virágzás, olaj,karton, szignált 100x70 cm 232813
10005
99
15000
Dévényi János (1956-): Figura; akrill, papír, szignált keretben 40x30cm 232812
10006
99
15000
Dévényi János (1956-): Kicsi kocka; akrill, papír, szignált keretben 40x30cm 232811
10007
99
15000
Dévényi János (1956-): Pulzáló formák; akvarell-tempera, papír, szignált keretben 38x30cm 232726
10008
99
30000
2005 Fajó János (1937-) szignált szitanyomat 50x70 cm 214869
10009
99
Fábián Gyula (1884-1955): A kőszegi vár udvara, szignált rézkarc 35x50cm keretben 205337
10010
99
Feledy Gyula (1928-): Lenin kohászati művek szignált rézkarc 30x38cm 223512
10011
99
1500
cca 1920 A Bécsi opera szignált rézkarc A Förster jelzéssel keretben 26x18cm (háború előtti bolti címkével) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft