Festmények és grafikák / Paintings and graphics Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
232816
10036
99
Szőnyi István (1894-1960): Nyúl, rézkarc, keretben 50x30cm 205332
10037
99
1965 5 db Takác szignójú linómetszet 30x42cm 232797
10038
99
T. Hank jelzéssel: Falusi életkép, olaj, vászon 100x70 cm 205334
10039
99
Würtz Ádám (1927-1994): Ózdi kohászati művek acélöntöde szignált rézkarc 30x38cm 232840
10040
99
Erotikus ex libris rézkarc 10x15 cm 232780
10041
99
Szignált ex libris rézkarc 13x16 cm 205339
10042
99
4 db szignált rézkarc 30x38cm 214854
10043
99
cca 1880 Női divat színezet metszet 30x40cm keretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft