Festmények és grafikák / Paintings and graphics Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
232795
10024
99
Kovács Zoltán (1913-1999): Nagybányai református templom, olaj, vászon, szignált 80x60cm 223504
10025
99
Max Brüning (1887-1968): A harcos és a nő erotikus rézkarc, szignált keretben 34x45cm 214643
10026
99
M. Kiss Gusztáv (1949-) Széchenyi szeriográfia 20/15 szignált 26x19cm 214867
10027
99
Pető Árpád: Parasztember; olaj, vászon szignált 30x40cm keretben 232814
10028
99
Pörge Gergely (1858-1930): Vásárban, akvarell, papír, szignált keretben 20x30 cm 232827
10029
99
Ruszkay György (1924-1998): Árnyék, vegyes technika 14x21 cm 232825
10030
99
Ruszkay György (1924-1998): Tornázó nő, vegyes technika, 16x21 cm 232826
10031
99
Ruszkay György (1924-1998): Erotikus rajz, vegyes technika, szignált 18x25 cm 232829
10032
99
4500
Ruszkay György (1924-1998): Sport, vegyes technika 18x25 cm 232843
10033
99
Somogyi János (1928- ): Balatoni táj, olaj-tempera, farost, keretben 60x90 cm 214781
10034
99
Székely László (1932-): Díszletterv a los angelesi Rudas színháznak színes tus, pauszpapír, szignált 50x30cm 214871
10035
99
15000
XX. század első fele Székelyhidy A. jelzéssel: Virágcsendélet; olaj, vászon 50x60cm keretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft