Festmények és grafikák / Paintings and graphics Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
205336
10012
99
Gács Gábor (1930-): szignált rézkarc 30x38cm 214787
10013
99
Géhl Zoltán (1888-1954): Férfi portré; szignált, tus, papír 22x28cm (hajtásnyom) 232815
10014
99
15000
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka; színezett rézkarc, szignált keretben 45x50 cm 232809
10015
99
Glatz Oszkár (1872-1958): Falusi lány szén, papír, szignált, keretben 40x60 cm 214859
10016
99
1988 Hajnal jelzésű tájkép olaj, karton 35x40cm 232808
10017
99
Halápy János (1896-1960): Gráciák akvarell, papír, szignált, keretben 30x40 cm 232724
10018
99
Halász Anikó szignált szitanyomat 32x35cm 5/48 223829
10019
99
1938 Hevő István: Férfi portré; tus, papír keretben 35x49cm 214848
10020
99
1931 Azonosítatlan szignó IJ.: Ördögfej tus, papír 20x22cm keretben 223907
10021
99
1500
1964 Imrik Ferenc: Lucky Luke; olaj, papír szignált keretben 50x70cm 205338
10022
99
Kerti Károly (1917-1986): Műszeripari művek szignált rézkarc 30x38cm 205333
10023
99
Kerti Károly (1917-1986): szignált rézkarc 30x38cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft