Festmények és grafikák / Paintings and graphics

Tételek száma: 44

Gács Gábor (1930-): szignált rézkarc 30x38cm
10012.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Géhl Zoltán (1888-1954): Férfi portré; szignált, tus, papír 22x28cm (hajtásnyom)
10013.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka; színezett rézkarc, szignált keretben 45x50 cm
10014.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Glatz Oszkár (1872-1958):  Falusi lány szén, papír, szignált, keretben 40x60 cm
10015.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
11

1988 Hajnal jelzésű tájkép olaj, karton 35x40cm
10016.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Halápy János (1896-1960): Gráciák akvarell, papír, szignált, keretben 30x40 cm
10017.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Halász Anikó szignált szitanyomat 32x35cm 5/48
10018.

Törölve

1938 Hevő István: Férfi portré; tus, papír keretben 35x49cm
10019.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1931 Azonosítatlan szignó IJ.: Ördögfej tus, papír 20x22cm keretben
10020.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1964 Imrik Ferenc: Lucky Luke; olaj, papír szignált keretben 50x70cm
10021.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

Kerti Károly (1917-1986): Műszeripari művek szignált rézkarc 30x38cm
10022.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kerti Károly (1917-1986): szignált rézkarc 30x38cm
10023.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft