Fábián Gyula (1884-1955): A kőszegi vár udvara, szignált rézkarc 35x50... https://www.darabanth.com/hu/99-Gyorsarveres/99.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak-Paintings-and-graphics~20089/Fabian-Gyula-1884-1955-A-koszegi-var-udvara-szignalt-rezkarc-35x50cm-keretben~II214869
214869
10009
99
Leírás: Fábián Gyula (1884-1955): A kőszegi vár udvara, szignált rézkarc 35x50cm keretben
: Sys