Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 238

1960-1980 k. 12xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Lenin Kohászati Művek (LKM), MKV, D4D, ÖKÜ, Mezőgazdasági Szakoktatás Sátoraljaújhely + 6db jelvény T:vegyes egyiken tű letört
33550.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: BÁÉV, BVK, CMK, DIMÁVAG, PV T:vegyes, egyiken hiányzó tű és sérülés
33551.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: CSLV, DIGÉP, DIMÁVAG, LKM (Lenin Kohászati Művek), ÉPFU T:vegyes
33552.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1960-1986 Négy darabos, vízgazdálkodással kapcsolatos tétel, benne: "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban; 1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm); "Vízügyi Törzsgárda - 20 éves" műgyantás jelvény és kitűző (2xklf); "100 éves a Magyar Vízrajzi Szolgálat / Vízrajzi Szolgálatért" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
33553.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU
33554.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:XF
33555.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1960. "Keszthelyi Helikon" bronz jelvény + DN "Anna bál" Al jelvény T:AU
33556.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1960. "KPDSZ - 56 év - II. Kongresszus" zománcozott bronz jelvény T:XF
33557.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel műanyag tokban + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,3db), az egyik viselési igazolvánnyal T:AU
33558.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1960 k. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" aranyozott bronz (1db), ezüstözött bronz (2db) és bronz (3db) kitüntető jelvények (22x20mm) T:AU,XF
33559.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1960 k. "Határőrség - Járőrparancsnok" ezüstözött, részben műanyag, tűzzománcos bronz szolgálati jelvény eredeti rögzítőpántokkal T:AU,XF
33560.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1960 k. "Kitűnő Tanuló" zománcozott, aranyozott Al kitüntetés mellszalagon T:XF
33561.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft