Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3437392
33538
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1957. (Kommunista Ifjúsági Szövetség) "1919-1957 KISZ Ifjuság a szocializmusért " zománcozott bronz jelvény (25x32mm) + 1968. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1969. "KISZ" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1970. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + DN "KISZ 10" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (11x15mm) + 1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok " részben festett bronz lemezkitűző (51mm) T:XF,VF, egyiken pótolt tű, festés majdnem teljesen lekopott még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3374089
33539
524
Numizmatika
1958. "Postás Kongresszus" zománcozott fém jelvény (22,5x18mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3392021
33540
524
700
Numizmatika
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
3439231
33541
524
3400
Numizmatika
1959. "10 éves a Vérellátó Szolgálat 1949-1959 " bronz jelvény (35x37mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3518790
33542
524
6500
Numizmatika
1960-1970. "Kiváló Népművelő" aranyozott fém jelvény, mellszalaggal, miniatűrrel, tokban T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3299263
33543
524
Numizmatika
1960-1970. "Kiváló Pedagógus" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, sérült tokban (31mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3478347
33544
524
Numizmatika
1960-1970. "Kiváló Újító " ezüst és bronz fokozata, mindkettő miniatűrrel T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3434223
33545
524
Numizmatika
1960-1970 k. "Borsod-Abaúj-Zemplén Megye - A Közösségért " aranyozott, részben zománcozott, egyoldalas aranyozott bronz plakett, miniatűr jelvénnyel, eredeti tokban (~52x79mm ; ~17x28mm) T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3476945
33546
524
Numizmatika
1960-1970 k. "Erdészet Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3434209
33547
524
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban + a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvány T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3406236
33548
524
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő " zománcozott fém jelvény, hátoldalán "1062" sorszámmal, tokban T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3420252
33549
524
Numizmatika
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel (2x) T:AU,XF patina, tű sérült még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft