Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3498258
33610
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1980 k. "Ifjúságért " bronz érdemérem mellszalagon T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3477171
33611
524
Numizmatika
1980 k. "Kiváló Úttörővezető " aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:AU,XF kopott aranyozás még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3515554
33612
524
Numizmatika
1980 k. "MALÉV" fém sapkajelvény (90x22mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3515544
33613
524
Numizmatika
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 20 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény miniatűrrel (43x42mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3515547
33614
524
Numizmatika
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 25 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény miniatűrrel (43x42mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3515612
33615
524
Numizmatika
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 30 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény névre szóló fém plaketten, miniatűrrel, eredeti dísztokban (43x42mm, 89x101mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3434989
33616
524
Numizmatika
1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban + DN(~1960) "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" fém kitüntetés eredeti tokban, miniatűr nélkül + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3434987
33617
524
Numizmatika
1983. "Honvédelmi Érdemérem 20 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3477808
33618
524
Numizmatika
1983. "Tavaszi Fesztivál Budapest 1983 " bronz kitűző. Szign.: Tóth Amerigo (Imre) (1909-1984) (30x22mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3482493
33619
524
Numizmatika
1984. "Április Negyedike Érdemrend " aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrrel, mellszalag és szalagsáv nélkül , eredeti, ragadós dísztokban T:AU Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth " with miniature, without ribbon and miniature ribbon, in original worn case C:AU NMK 720 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3386868
33620
524
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés eredeti, kifakult mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti (ragadós) tokban T:AU NMK 599. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2853194
33621
524
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft