Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 238

1980 k. "Ifjúságért" bronz érdemérem mellszalagon T:AU
33610.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1980 k. "Kiváló Úttörővezető" aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:AU,XF kopott aranyozás
33611.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1980 k. "MALÉV" fém sapkajelvény (90x22mm) T:AU
33612.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 20 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény miniatűrrel (43x42mm) T:AU
33613.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 25 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény miniatűrrel (43x42mm) T:AU
33614.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1980 k. "MALÉV Törzsgárda - 30 év után" aranyozott, műgyantás törzsgárda jelvény névre szóló fém plaketten, miniatűrrel, eredeti dísztokban (43x42mm, 89x101mm) T:AU
33615.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban + DN(~1960) "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" fém kitüntetés eredeti tokban, miniatűr nélkül + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF
33616.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
1983. "Honvédelmi Érdemérem 20 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF
33617.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1983. "Tavaszi Fesztivál Budapest 1983" bronz kitűző. Szign.: Tóth Amerigo (Imre) (1909-1984) (30x22mm) T:AU patina
33618.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrrel, mellszalag és szalagsáv nélkül, eredeti, ragadós dísztokban T:AU Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with miniature, without ribbon and miniature ribbon, in original worn case C:AU NMK 720
33619.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrrel, mellszalag és szalagsáv nélkül, eredeti, ragadós dísztokban T:AU
Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with miniature, without ribbon and miniature ribbon, in original worn case C:AU
NMK 720

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés eredeti, kifakult mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti (ragadós) tokban T:AU NMK 599.
33620.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
33621.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft