Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3433447
33622
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára " műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3092582
33623
524
120000
Numizmatika
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat" karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. "Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
2525222
33624
524
46000
Numizmatika
1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. "Medal for Public Service, Silver Grade" silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
46 000 Ft
46 000 55 000 60 000
3193445
33625
524
Numizmatika
2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3033274
33626
524
Numizmatika
2019. "1969-2019 50 éves Magyar Éremgyűjtők Egyesülete " jelzett Ag kitűző pillangócsattal, "276" számmal (4,76g/0.925/20mm) T:AU (PP) patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3518281
33627
524
Numizmatika
Ausztrália 1962. "Életvezető - Victoria szabadkőműves otthonai" aranyozott, zománcozott bronz szabadkőműves szervezet jelvénye szalaggal, hátoldalán név és szám gravírozással T:AU Australia 1962. "Life Governor - Freemasons Homes of Victoria " gilded, enameled bronze Freemasonry badge, with a ribbon, with name engraving on the back C:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3378243
33628
524
Numizmatika
Belgium 1930-1940 k. "3rd Congres International Police Criminelle (INTERPOL) " (3. Nemzetközi Bűnügyi Rendőrségi Kongresszus) részben műgyantás, aranyozott bronz jelvény, hátoldalán "J. Fonson. Brux" gyártói jelzéssel T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3422351
33629
524
Numizmatika
Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3318929
33630
524
400
Numizmatika
Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
3134039
33631
524
100
Numizmatika
Bulgária ~1960. "Balkan Touriste" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF Bulgaria ~1960. "Balkan Touriste" enamelled bronze badge C:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
100 Ft
100 200 300
3517365
33632
524
Numizmatika
Csehszlovákia 1938. "X. Sokol Fesztivál Prágában " bronz jelvény. Szign.: "Sejnost" (32x30mm) T:AU Czechoslovakia 1938. "X. Slet. Vsesokolsky 1926 v. Praze " (10th Sokol Gathering in Prague) bronze badge. Sign.: "Josef Sejnost" (32x30mm) C:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3515506
33633
524
Numizmatika
Csehszlovákia 1962. "Toray / IV. Nemzetközi vásár, Brno 1962" zománcozott bronz kitűző (14mm) T:AU,XF Czechoslovakia 1962. "Toray / 4th International Trade Fair, Brno 1962" enamelled bronze badge (14mm) C:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft