https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 238

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára" műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC
1
33622.

1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára" műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat" karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. "Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737.
1
33623.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat" karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. "Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
EUR
,
375,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. "Medal for Public Service, Silver Grade" silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.
1
33624.

1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. "Medal for Public Service, Silver Grade" silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
EUR
,
143,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
46 000 Ft
46 000 55 000 60 000
2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU
1
33625.

2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
2019. "1969-2019 50 éves Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag kitűző pillangócsattal, "276" számmal (4,76g/0.925/20mm) T:AU (PP) patina
1
33626.

2019. "1969-2019 50 éves Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag kitűző pillangócsattal, "276" számmal (4,76g/0.925/20mm) T:AU (PP) patina

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Ausztrália 1962. "Életvezető - Victoria szabadkőműves otthonai" aranyozott, zománcozott bronz szabadkőműves szervezet jelvénye szalaggal, hátoldalán név és szám gravírozással T:AU Australia 1962. "Life Governor - Freemasons Homes of Victoria" gilded, enameled bronze Freemasonry badge, with a ribbon, with name engraving on the back C:AU
1
33627.

Ausztrália 1962. "Életvezető - Victoria szabadkőműves otthonai" aranyozott, zománcozott bronz szabadkőműves szervezet jelvénye szalaggal, hátoldalán név és szám gravírozással T:AU
Australia 1962. "Life Governor - Freemasons Homes of Victoria" gilded, enameled bronze Freemasonry badge, with a ribbon, with name engraving on the back C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Belgium 1930-1940 k. "3rd Congres International Police Criminelle (INTERPOL)" (3. Nemzetközi Bűnügyi Rendőrségi Kongresszus) részben műgyantás, aranyozott bronz jelvény, hátoldalán "J. Fonson. Brux" gyártói jelzéssel T:XF
1
33628.

Belgium 1930-1940 k. "3rd Congres International Police Criminelle (INTERPOL)" (3. Nemzetközi Bűnügyi Rendőrségi Kongresszus) részben műgyantás, aranyozott bronz jelvény, hátoldalán "J. Fonson. Brux" gyártói jelzéssel T:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF
1
33629.

Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF
Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF
1
33630.

Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF
Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
EUR
,
1,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
Bulgária ~1960. "Balkan Touriste" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF Bulgaria ~1960. "Balkan Touriste" enamelled bronze badge C:AU,XF
1
33631.

Bulgária ~1960. "Balkan Touriste" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF Bulgaria ~1960. "Balkan Touriste" enamelled bronze badge C:AU,XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
100 Ft
100 200 300
Csehszlovákia 1938. "X. Sokol Fesztivál Prágában" bronz jelvény. Szign.: "Sejnost" (32x30mm) T:AU Czechoslovakia 1938. "X. Slet. Vsesokolsky 1926 v. Praze" (10th Sokol Gathering in Prague) bronze badge. Sign.: "Josef Sejnost" (32x30mm) C:AU
1
33632.

Csehszlovákia 1938. "X. Sokol Fesztivál Prágában" bronz jelvény. Szign.: "Sejnost" (32x30mm) T:AU
Czechoslovakia 1938. "X. Slet. Vsesokolsky 1926 v. Praze" (10th Sokol Gathering in Prague) bronze badge. Sign.: "Josef Sejnost" (32x30mm) C:AU

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Csehszlovákia 1962. "Toray / IV. Nemzetközi vásár, Brno 1962" zománcozott bronz kitűző (14mm) T:AU,XF Czechoslovakia 1962. "Toray / 4th International Trade Fair, Brno 1962" enamelled bronze badge (14mm) C:AU,XF
1
33633.

Csehszlovákia 1962. "Toray / IV. Nemzetközi vásár, Brno 1962" zománcozott bronz kitűző (14mm) T:AU,XF
Czechoslovakia 1962. "Toray / 4th International Trade Fair, Brno 1962" enamelled bronze badge (14mm) C:AU,XF

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz