Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3520775
33466
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1900 k. Két hölgyet ábrázoló fém jelvény (27mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3518996
33467
524
Numizmatika
1903 k. "A Szakszervezetért 1903" Vasas aranyozott, műgyantás fém jelvény (32mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3320969
33468
524
Numizmatika
1918. "Károlyi Mihály 1918. okt. 31. - nov. 16." Zn kitűző. Szign.: Zsákodi Csiszér János (1883-1953) (24x33mm) T:XF kis oxidáció Hungary 1918. "Károlyi Mihály 31. okt. - 16. nov. 1918" Zn commemorative medal. Sign.: János Zsákodi Csiszér (24x33mm) C:XF small oxidation még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3378260
33469
524
Numizmatika
1920-1930. "MOTESZ " zománcozott jelvény bronz fokozata, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (15x18mm) T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3481100
33470
524
Numizmatika
1920-1930 k. "Medve utcai Polgári Fiúiskola" zománcozott iskolai sapkajelvény (37x47mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3033951
33471
524
Numizmatika
1920. "A Szociális Missziótársulat Asszonyszövetsége " zománcozott bronz jelvény "MORZSÁNYI J BUDAPEST ESKÜ UT 5" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3317221
33472
524
600
Numizmatika
1930-1940. "A Szoc. Missziótársulat Ifjúsága " zománcozott bronz jelvény (18x20mm) T:XF zománchiba még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
3512025
33473
524
Numizmatika
1930-1940 k. "A Szoc. Missziótársulat Ifjúsága " zománcozott bronz jelvény, hátoldalán "Morzsányi Budapest Eskü út 5." gyártói jelzéssel (18x20mm) T:XF zománchiba még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3494818
33474
524
Numizmatika
1930-1940 k. "II. Ker. Áll. Tanítónőképző-Intézet - Budapest " zománcozott bronz iskolajelvény (41x27mm) T:XF zománchiba még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3494804
33475
524
Numizmatika
1930-1940 k. "Karcagi Nagykun Református Gimnázium " zománcozott bronz iskolajelvény (44x34mm) T:2 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3518073
33476
524
Numizmatika
1930-1950 k. "Független Kisgazdapárt (FKGP)" zománcozott bronz jelvény + 1942. "1848 " a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett, Petőfi Sándort ábrázoló bronz jelvény (26x18mm) + 1947 k. "Nemzeti Parasztpárt (NPP)" zománcozott bronz jelvény + 1950 k. "Magyar Dolgozók Pártja (MDP)" zománcozott bronz jelvény + 1950 k. "Magyar Dolgozók Pártja (MDP)" fehér színű, festett bakelit gomblyukjelvény (sérült) T:XF,VF zománchibák még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3046693
33477
524
Numizmatika
1930. "Magyar asszony - magyar vidékért" bronz kitűző (18,5mmm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft