Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3498024
33574
524
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1970-1980 k. "Kismotor- és Gépgyár / 35 éves Hűséges munkáért " aranyozott fém emlékérem (60mm) T:AU ph. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3434217
33575
524
Numizmatika
1970-1980 k. "Kiváló Dolgozó" (3xklf) aranyozott bronz kitüntetés, nem hozzá való rátéttel, műanyag tokban + zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban + műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban T:AU-VF, aranyozás kopás még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3516572
33576
524
Numizmatika
1970-1980 k. "Közlekedési Dolgozók Szakszervezet " zománcozott fém jelvény (20mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3422937
33577
524
Numizmatika
1970-1980 k. "Szocialista Brigád " műgyantás fém kitűző (3xklf,5db) + miniatűr jelvény + DN "15 " aranyozott, műgyantás bronz úttörő jelvény (4x) + DN "lesnina " műgyantás fém jelvény + DN "JRD Dubnik " műgyantás fém jelvény T:AU-F még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3434175
33578
524
Numizmatika
1970-1980 k. "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, dísztokban + DN(1970-1980 k) "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló ifjúsági brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, sérült dísztokban + DN(1970 k) "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3433301
33579
524
Numizmatika
1970-1981. "Forradalmi Ifjúsági Napok " jelvény tétel (14db) T:AU,XF egyiken hiányzó tű még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3316265
33580
524
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopottas tokban T:AU NMK 712. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3316865
33581
524
Numizmatika
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3441342
33582
524
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem " aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3441443
33583
524
Numizmatika
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3516565
33584
524
13000
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem " aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés miniatűrje (15mm) T:AU NMK 712. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3437134
33585
524
Numizmatika
1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád " műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) + "KISZ ét 79 " műgyantás bronz lemezjelvény (40mm) T:VF, műgyanta lekopott még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft