Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 238

1960 k. "Kiváló Feltaláló arany fokozata" aranyozott, zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:AU
33562.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1960 k. "Közlekedési Munkásakadémia" zománcozott bronz iskolajelvény (20mm) + "M.V.M.SZ. (Magyar Vegyipari Művek Szövetkezete?)" zománcozott bronz gomblyukjelvény (20x18mm) T:AU,XF
33563.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
1963-1969. Budapesti Természetbarát Szövetség "BTSZ Vízitúrák" festett fém lemezjelvények / plakettek (3xklf), (25x49mm, 46x54mm, 53x90mm) T:AU,XF, mindegyik lyukasztott
33564.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1964. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés kifakult mellszalagon, miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti (ragadós) tokban T:AU NMK 599., 600.
33565.

1964. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés kifakult mellszalagon, miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti (ragadós) tokban T:AU
NMK 599., 600.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrje (16mm) T:AU NMK 599.
33566.

1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrje (16mm) T:AU
NMK 599.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrje (16mm) T:AU NMK 601.
33567.

1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés miniatűrje (16mm) T:AU
NMK 601.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
1965. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, adományozói okirattal és kitüntetések viselési sorrendjével T:UNC NMK 600
33568.

1965. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, adományozói okirattal és kitüntetések viselési sorrendjével T:UNC
NMK 600

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15, 20 (2x) és 30 év után, zománcozott bronz kitüntetések mellszalagon, közte tokos is (egyik tok sérült) T:AU,XF patina
33569.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1970 "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel + "Szocialista Brigád" aranyozott, zománcozott jelvény (2xklf) + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés T:AU-XF
33570.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
1970-1980. "Kiváló Társadalmi Munkáért" műgyantás postás kitüntető jelvény T:AU
33571.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
33572.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1970-1980 k. "A szakma ifjú mestere" arany, ezüst és bronz fokozatai, színezett Al jelvények T:AU
33573.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft