Metszetek

Tételek száma: 84

Jacques Gabriel Grillot apát, teologiai és jogi doktor nagy méretű XVIII. századi rézmetszet Jean Joseph Balechou, . / copper plate engraving 33x45 cm
18392.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Catherine de Seine, Epouse du Sr Dufresne (színésznő) nagy méretű XVIII. századi rézmetszet Lépicé munkája. / copper plate engraving. Foxing. 27x40 cm
18393.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Vizitáció. (Mária látogatása Erzsébetnél) nagy méretű XVIII. századi rézmetszet I. G. Wille munkája. / copper plate engraving. Foxing. 51x40 cm
18394.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
La cuisiniére Hollandoise - A holland szakácsnő c. nagy méretű XIX. századi rézmetszet Jean Geroges Wille, Gabriel Metsu képe után. / copper plate engraving 25x40 cm
18395.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Lotaringiai Károly Henri / Charles Henri de Lorraine (1649-1723) nagy méretű rézmetszetű portréja. 34x49 cm Nicolas de Larmessin metszete / copper plate engraving
18396.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1934 Törökök és magyarok harca, papír, rézmetszet, foltos, gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm
18397.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1880 Szilágyi Dezső (1840-1901) jogász, politikus, igazságügy miniszter portréja, kiadta: Vereby Soma, Bp., Légrády-ny., papír, litográfia, foltos, sérült kartonnal, 20,5x18,5 cm, lap: 55x35 cm
18398.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, papír, rézmetszet, foltos, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm
18399.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, várostrom, papír, rézmetszet, foltos, kis gyűrődésekkel, 22x14 cm, lap: 49x35 cm
18400.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, várostrom, papír, rézmetszet, hajtásnyommal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm
18401.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1870 Kollarz Ferenc (1825-1894):A pogányok lázadása Vatha vezérlete alatt 1046-ban, Történeti Album-lapok VII., "Magyarország és a nagyvilág" hetedik melléklete, Pest, Deutsch Testvérek-ny., papír, litográfia, jelzett a dúcon: a szélén szakadással, kis gyűrődéssel, 34,5x50 cm, lap: 46x63 cm
18402.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
cca 1871 Kollarz Ferenc (1825-1894): Az 1870-71-ik háború és béke emléklapja, rajzolta: - -, "Magyarország és a nagy világ" 1871-diki folyamának 1-ső negyedéves műlapja, Pest, Deutsch Testvérek-ny., papír, litográfia, sérült, foltos, gyűrődéssel, hajtásnyommal, 40x51 cm, lap: 55x74 cm
18403.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft