Licitálható
18398.
Metszetek
6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 Ft
cca 1880 Szilágyi Dezső (1840-1901) jogász, politikus, igazságügy miniszter portréja, kiadta: Vereby Soma, Bp., Légrády-ny., papír, litográfia, foltos, sérült kartonnal, 20,5x18,5 cm, lap: 55x35 cm
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |