Metszetek

Tételek száma: 84

Francois Nicolas Martinet - Buffon: Eider Male - Dunalúd színezett rézmetszetű képe. 21x24 cm Kis beszakadással nagy margókkal
18380.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
cca 1865 Die Sündfluth, metszet, 11×14 cm
18381.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
"Institution de L'Ordre du St. Esprit. (1er Janvier 1579)" (Szent Lélek-rend alapítása (1579 Január 1.), Paris, Furne, metszet, kissé foltos, 16x13 cm, lap: 27x21 cm
18382.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
G. Staal - W.H. Egleton: "St. Vierge", Szűz Mária és a kisded, acélmetszet, foltos, a szélén szakadással, 17x12 cm, lap: 26x17 cm
18383.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
XVIII. sz. Szentháromságot ábrázoló rézmetszetű szentkép 15x10 cm
18384.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
XVIII. sz. rézmetszetű szentkép 9x15 cm
18385.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
cca 1861 Ungvár vára és városa (látkép), 2 db színezett rotációs fametszet egy lapon, papír, jelzés nélkül. Vasárnapi Újságból kiemelt, 9x14 és 10x19,5 cm
18386.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
18387.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Martin Engelbrecht - Alexander Gläser, Augusta Vindel: kastélyok, épületek Vegyes építészeti metszetek. ca 1730 12 db Rézmetszet. 2 sérült / Architectural plans of different castles and buildings. Engravings 12 pcs 39x24 cm and bigger 2 damaged
18388.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1596 Frans Hogenberg (1535-1590): Vienna vulgo Vienne de France - Le grand chemin de Rochillon en Daulphino. részmetszetű látkép 46x18 cm Paszpartuban. / Copper plate engraving.
18389.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
1896 Bikaviadalt ábrázoló nagy méretű litográfia. - Spanyolország, La lidia revista taurina ilustrada c. magazin képe. 56x41 cm, jó állapotban / large lithograph about bull fights from the 1890-s. 56x41 cm
18390.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
18391.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft