Metszetek

Tételek száma: 84

1867 Than Mór (1828-1899): Attila lakomája, kőre rajzolta Marastoni József (1834-1895), az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat albumlapja 1867, Reiffenstein és Rösch-ny., papír, litográfia, a széleken szakadásokkal, sérülésekkel, a Társulat száraz bélyegzésével, 35x45 cm, lap: 55x70 cm
18404.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Ludwig Rohbock (1820-1883)-Johann Poppel (1807-1882): Esztergom, Gran, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, üvegezett fakeretben, 12x17 cm, keret: 27x32 cm
18405.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Ludwig Rohbock (1820-1883)-Johann Poppel (1807-1882): Kassai főegyház (Dom in Kaschau), színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, sérült üvegezett fakeretben, 12x16,5 cm, keret: 24x28 cm
18406.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
A Szent Szűz a gyermek Jézus, és Szent János, festette: Fr. Francia - metszette: Martin E., Bécs, Műsokszorosító Egylet-ny., papír, rézkarc, lapszéli szakadásokkal, 35x29 cm, lap: 62x48 cm
18407.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
"Beppo Jocko, Hofvirtuose aus Morocco", papír, litográfia, üvegezett fa keretben, foltos, sérülésekkel, 23x29 cm
18408.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
"Pommerscher Bauer aus dem Weizacker (Kreis Pyritz)" Blätter für Kostümkunde Neue Folge 57. Blatt, Berlin, Franz Lipperheide-ny., papír, színezett fametszet, paszpartuban, üvegezett fakeretben, 26x17 cm, keret: 38x28 cm
18409.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
"Scheibenschütze Ende des XVI. Jahrhunderts", Franz Meyerheim, Blätter für Kostümkunde Neue Folge 65. Blatt, Berlin, Franz Lipperheide-ny., papír, színezett fametszet, paszpartuban, üvegezett fakeretben, 26x17 cm, keret: 38x28 cm
18410.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
cca 1810 Gyula várának látképe, metszet, kartonra ragasztva, 6×8 cm
18411.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1779 Antonio Zatta (kb. 1757?1797) : Atlante Novissimo c. atlaszának címlapja. Giuliano Zuliani rézmetszete. A munka . A XVIII. század egyik legimpozánsabb és egyben legátfogóbb atlasza, melynek komplett darabjai igen értékesek. A címlap önmagában is mutatós látványos metszet. 46x33 cm   1779 Antonio Zatta (c. 1757?1797): Title page of his atlas Atlante Novissimo. Engraving by Giuliano Zuliani. The work. One of the most impressive and comprehensive atlases of the 18th century, the complete pieces of which are very valuable. The title page is a striking and spectacular engraving in itself. 46x33 cm
18412.

1779 Antonio Zatta (kb. 1757?1797) : Atlante Novissimo c. atlaszának címlapja. Giuliano Zuliani rézmetszete. A munka . A XVIII. század egyik legimpozánsabb és egyben legátfogóbb atlasza, melynek komplett darabjai igen értékesek. A címlap önmagában is mutatós látványos metszet. 46x33 cm

1779 Antonio Zatta (c. 1757?1797): Title page of his atlas Atlante Novissimo. Engraving by Giuliano Zuliani. The work. One of the most impressive and comprehensive atlases of the 18th century, the complete pieces of which are very valuable. The title page is a striking and spectacular engraving in itself. 46x33 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Maclot, Jean Charles (1728-1805). Atlas general methodique et elementaire, pour l'etude de la geographie et de l'histoire moderne adapte a ... (P., Desnos, 1770 ) c. atlaszának címlapja. Rézmetszet. A címlap önmagában is mutatós látványos metszet. 51x37 cm / 57x43 cm
18413.

Maclot, Jean Charles (1728-1805). Atlas general methodique et elementaire, pour l'etude de la geographie et de l'histoire moderne adapte a ... (P., Desnos, 1770 ) c. atlaszának címlapja. Rézmetszet.
A címlap önmagában is mutatós látványos metszet. 51x37 cm / 57x43 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
cca 1800 Segítő Szűz Máriát ábrázoló rézmetszetű szentkép 10x16 cm
18414.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
18415.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft