1867 Than Mór (1828-1899): Attila lakomája, kőre rajzolta Marastoni József (1834-1895), az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat albumlapja 1867, Reiffenstein és Rösch-ny., papír, litográfia, a széleken szakadásokkal, sérülésekkel, a Társulat száraz bélyegzésével, 35x45 cm, lap: 55x70 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883)-Johann Poppel (1807-1882): Esztergom, Gran, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, üvegezett fakeretben, 12x17 cm, keret: 27x32 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883)-Johann Poppel (1807-1882): Kassai főegyház (Dom in Kaschau), színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, sérült üvegezett fakeretben, 12x16,5 cm, keret: 24x28 cm
A Szent Szűz a gyermek Jézus, és Szent János, festette: Fr. Francia - metszette: Martin E., Bécs, Műsokszorosító Egylet-ny., papír, rézkarc, lapszéli szakadásokkal, 35x29 cm, lap: 62x48 cm
"Pommerscher Bauer aus dem Weizacker (Kreis Pyritz)" Blätter für Kostümkunde Neue Folge 57. Blatt, Berlin, Franz Lipperheide-ny., papír, színezett fametszet, paszpartuban, üvegezett fakeretben, 26x17 cm, keret: 38x28 cm
"Scheibenschütze Ende des XVI. Jahrhunderts", Franz Meyerheim, Blätter für Kostümkunde Neue Folge 65. Blatt, Berlin, Franz Lipperheide-ny., papír, színezett fametszet, paszpartuban, üvegezett fakeretben, 26x17 cm, keret: 38x28 cm
1779 Antonio Zatta (kb. 1757?1797) : Atlante Novissimo c. atlaszának címlapja. Giuliano Zuliani rézmetszete. A munka . A XVIII. század egyik legimpozánsabb és egyben legátfogóbb atlasza, melynek komplett darabjai igen értékesek. A címlap önmagában is mutatós látványos metszet. 46x33 cm
1779 Antonio Zatta (c. 1757?1797): Title page of his atlas Atlante Novissimo. Engraving by Giuliano Zuliani. The work. One of the most impressive and comprehensive atlases of the 18th century, the complete pieces of which are very valuable. The title page is a striking and spectacular engraving in itself. 46x33 cm
Maclot, Jean Charles (1728-1805). Atlas general methodique et elementaire, pour l'etude de la geographie et de l'histoire moderne adapte a ... (P., Desnos, 1770 ) c. atlaszának címlapja. Rézmetszet. A címlap önmagában is mutatós látványos metszet. 51x37 cm / 57x43 cm