1867 Than Mór (1828-1899): Attila lakomája, kőre rajzolta Marastoni József (1834-1895), az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat albumlapja 1867, Reiffenstein és Rösch-ny., papír, litográfia, a széleken szakadásokkal, sérülésekkel, a Társulat száraz bélyegzésével, 35x45 cm, lap: 55x70 cm