Licitálható
18403.
Metszetek
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 Ft
cca 1871 Kollarz Ferenc (1825-1894): Az 1870-71-ik háború és béke emléklapja, rajzolta: - -, "Magyarország és a nagy világ" 1871-diki folyamának 1-ső negyedéves műlapja, Pest, Deutsch Testvérek-ny., papír, litográfia, sérült, foltos, gyűrődéssel, hajtásnyommal, 40x51 cm, lap: 55x74 cm
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |