Licitálható
18402.
Metszetek
6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 Ft
cca 1870 Kollarz Ferenc (1825-1894):A pogányok lázadása Vatha vezérlete alatt 1046-ban, Történeti Album-lapok VII., "Magyarország és a nagyvilág" hetedik melléklete, Pest, Deutsch Testvérek-ny., papír, litográfia, jelzett a dúcon: a szélén szakadással, kis gyűrődéssel, 34,5x50 cm, lap: 46x63 cm
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |