Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 608

23500.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Herwig Guratzsch (szerk.): Zeitansage kritische Zeichnungen. Auseinandersetzung mit den Themen des 20. Deutschen Evangelischen Kirchentages ,,Umkehr zum Leben". Hannover, 1983, Wilhelm-Busch-Gesellschaft. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23501.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Karl Scheffler: Die grossen franzözischen Maler des 19. Jahrhunderts. München, 1949, F. Bruckmann. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
23502.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hans Konrad Röthel: Moderne deutsche Malerei. Wiesbaden, é.n., Emil Vollmer Verlag. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
23503.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Tamar Garb: Frauen des Impressionismus. Die Welt des farbigen Lichts. Stuttgart-Zürich, 1987, Belser Verlag. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23504.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Grünewald. Das Werk des Meisters Mathis Gothardt Neithardt. Berlin-Zürich, 1939, Atlantis-Verlag. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
23505.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
2012 Stahl aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, papírkötés.
23506.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lempertz 2 darab aukciós katalógus, fotó témában, 2017-2018.
23507.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kapandji Morhange aukciós katalógus, oszmán antikvitás témában, 2012.
23508.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2 db kiállítási katalógus: Vass Elemér festőművész gyűjteményes kiállítása, 1938. január 30.-febr. 13. [Bp., 1938], Athenaeum-ny., 12+[4] p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. + Dési Huber István emlékkiállítása, 1947. április - május 4. Bp., 1947, Légrády-ny., 8 p. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel.
23510.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Schätz, Jos. Jul.: Berge und Bergsteiger. aus Monoographien zur Erdkunde Verlag Velhagen &amp; Klasing, Bielefeld, Leipzig, 1929. Könyv a hegymászásról. Kiadói aranyozott vászonkötésben
23511.

Schätz, Jos. Jul.: Berge und Bergsteiger. aus Monoographien zur Erdkunde Verlag Velhagen & Klasing, Bielefeld, Leipzig, 1929. Könyv a hegymászásról. Kiadói aranyozott vászonkötésben

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lovis Corinth. Ein Fest der Malerei. Hrsg. von Agnes Husslein-Arco und Stephan Koja. Belvedere, Wien. München, 2009, Prestel. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23512.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft