Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 608

Renoir und das Frauenbild des Impressionismus. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Tayfun Belgin. Krems, 2005, Kunsthalle Krems. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23602.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Hermann Bauer - Andreas Prater: Barock. Köln, 2006, Taschen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23603.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Fortunato Bellonzi: Frankreich. Klassische Reiseziele. Monet im Musee Jeu de Paume in Paris. Herrsching, 1989, Manfred Pawlak. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23604.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Bruno Epple: Seegefilde. Bilder und Texte. Friedrichshafen, 2004, Verlag Robert Gessler. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23605.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Springer, Anton: Handbuch der Kunstgeschichte. V.: Das 19. Jahrhundert. Bearbeitet und ergänzt von Max Osborn. Leipzig, 1909, E. A. Seemann, X+484 p.+ XXVI (színes) t. Szövegközti fekete-fehér képekkel és színes képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.
23606.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Helmut A. Müler - Isabell Schenk-Weininger: Anja Luithle. Stuttgart, 2011, Edition Hospitalhof. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.
23607.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Bernhard Geyer: Scheinwelten. Die geschichte der perspektive. Leipizig, 1994., E. A. Seemann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23608.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Kunstwerke der Welt. Aus dem Öffentlichen Bayerischen Kunstbesitz. München, 1966, Lambert Müller. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
23609.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Prof. Dr. W. Martin: Die holländische Malerei in der zweiten Hälfte des 17. Jahrhunderts. Wiesbaden - Berlin, én., Emil Vollmer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
23610.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
William Hogarth 1697-1764. Gießen, 1988, Anabas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borítón sérüléssel.
23611.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Französische Malerei. Von Manet bis Matisse. Aus der Sammlung Emil G. Bührle / Zürich. Berlin, 1958. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23612.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Welt der kunst: Die Russischen Wanderaussteller. Berlin, 1966, Henschverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
23613.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft