Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 608
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3305014
23627
524
Books: Architecture, Art
Artcurial aukciós katalógus, festmény, grafika és szobor témában, 2013. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3314937
23628
524
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, arany- és ezüstpénzek témában témában, 2019-2022 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3405846
23630
524
Books: Architecture, Art
Rosa Loy - Neo Rauch: Hinter den Garten. Münich,én.,Prestel. Német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3405866
23631
524
Books: Architecture, Art
Erhard Ciolina - Evamaria Ciolina: Garantirt Aecht. Das Reklame-Sammelbild als Spiegel der Zeit. [München],én.,Edition Wissen & Literatur. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3434611
23632
524
Books: Architecture, Art
Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Bp., 1950, Művelt Nép. Félvászon kötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3442285
23633
524
Books: Architecture, Art
Cinco artistas espanoles [Öt spanyol művész.] Berdonces, Javier Chapa, Vargas, Guillermo Perez Villalta, Joaquin Capa. Spanyol nyelven, de angol nyelvű előszóval is. Színes képekkel illusztrált. Benne magyar nyelvű ismertetővel a 1991-es Szépművészeti Múzeum kiállításához. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3475295
23634
524
Books: Architecture, Art
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. A Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 61. sz. Pécs, 1988, Janus Pannonius Múzeum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3483703
23635
524
Books: Architecture, Art
Hungarian Artists - Artysci wegierscy: Bukta - Halász. Krakow, 1996.. Lengyel kiállítási katalógus. Illusztrált. Kiadói papírborítóval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
2938728
23636
524
Books: Architecture, Art
Ipartelepek építészete. IV. köt. Szerk.: Rados Kornél. Bp., 1969., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3189807
23637
524
Books: Architecture, Art
Martyin Emília (szerk.): Csabai arcképek. Békéscsaba képzőművészeti és iparművészeti élete. Munkácsy Mihály Múzeum Évkönyve II. (39.) "Ami csabai..." múzeumi sorozat. Írta és a fotóanyagot válogatta: Gyarmati Gabriella. Békéscsaba, 2014, Munkácsy Mihály Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Volt könyvtári példány. Kartonált papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3190533
23638
524
Books: Architecture, Art
Wehner Tibor (szerk.): A Derkovits ösztöndíj története 1955-2005. Bp., 2006, Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3191049
23639
524
Books: Architecture, Art
Rábai Ridovics Ferenc. Kiállítási katalógus. Bp., 1994, magánkiadás. Hozzá Ridovics Péter által DEDIKÁLT lap. Magyar és angol nyelven. Kiadói kopottas papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft